Marka InTimes

Marka InTimes

Marka InTimes została stworzona w Chinach w roku 2007 przez firmę Shenzen Inin Watch Co., należącą do koncernu HK Inin Group Ltd. Pierwszy raz zaprezentowano ją szerokiej publiczności na targach HK Watch & Clock Show w Hongkongu w 2011 roku. Teraz można ją spotkać w ponad 30 krajach na wszystkich kontynentach. W Polsce jest to nowa marka, która zdobywa coraz więcej Klientów. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem zegarków InTimes na terenie Polski.

Oferta produktowa

Oferta marki InTimes skierowana jest do osób, dla których kolorowy zegarek to zarówno funkcjonalny i niezbędny na co dzień gadżet, jak i atrakcyjny, modny dodatek. Świeżość i kreatywność w podejściu do projektowania oryginalnych, kolorowych serii zegarków osobistych doprowadziła do powstania całych serii, przynależność do których wynika nie tylko ze wzornictwa, ale i przeznaczenia funkcjonalnego danego modelu. Wśród oryginalnych propozycji znajdziecie Państwo m.in zegarki z tarczami z masy perłowej czy zegarki ceramiczne. Używane zdobienia w postaci kryształków Swarovskiego czy elementów w kolorze żółtego złota świetnie komponują się z klasycznym i eleganckim wzornictwem. W zależności od modelu zegarki InTimes charakteryzują się wodoszczelnością 5 ATM i 10 ATM i dostępne są wersjach na paskach skórzanych, sylikonowych, nylonowych, oraz plastikowych. Atrakcyjne i zróżnicowane wzornictwo to jednak nie wszystko. W modelach zegarków InTimes oryginalny design wspierany jest przez wysokiej jakości komponenty i standard wykonania. Za precyzję wskazań odpowiadają japońskie kwarcowe mechanizmy Miyota a także szwajcarskie Ronda, w zależności od modelu.

Podane ze smakiem…

Oryginalne i niespotykane na naszym rynku opakowanie w formie puszki, to kolejny atut przemawiający za tym, że wybór zegarka marki InTimes może być świetnym pomysłem na oryginalny prezent. Aby jednak w pełni przekonać się o niepowtarzalnym charakterze zegarków InTimes, zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową.

Regulamin konkursu

COPYRIGHT 2016 BY INTIMES.COM.PL