WSPÓŁPRACA

Poszukujemy

Poszukujemy partnerów handlowych na terenie całej Polski, którzy chcieliby rozpocząć sprzedaż zegarków marki InTimes. Naszą propozycję kierujemy zarówno do tradycyjnych sklepów jubilerskich, sklepów z zegarkami w sieciach handlowych, jak i sklepów internetowych

Oferujemy

W ramach współpracy oferujemy Państwu atrakcyjne warunki handlowe a także niezbędne wsparcie marketingowe oraz materiały bezpośredniego wsparcia sprzedaży, takie jak katalogi, ulotki, zdjęcia produktowe. Oferujemy również współpracę opierającą się na udostępnieniu produktów w tzw. „komis”. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozwijają swój biznes, lub chcą wprowadzić ofertę marki InTimes bez inwestowania większych środków na starcie. Zamówione modele dostarczamy kurierem w ciągu 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Zachęcamy do rozmowy i spotkania z naszym przedstawicielem, który nie tylko zaprezentuje Państwu produkty marki InTimes, ale i przygotuje ofertę „uszytą na miarę” Państwa oczekiwań.

Zamówienia specjalne

Na potrzeby działań reklamowych, akcji marketingowych lub na indywidualne zamówienia klienta istnieje możliwość wyprodukowania wybranego modelu zegarka z własnym logotypem. Taka oferta kierowana jest przede wszystkim do firm, które swoim klientom chcą podarować oryginalny prezent z firmowym logo. Oryginalność upominku pokreśli kolorowe opakowanie w kształcie metalowej puszki, dzięki której całość komponuje się niezwykle efektownie!

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 516 029 554, lub do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

COPYRIGHT 2016 BY INTIMES.COM.PL